نظرات و دیدگاه های کاربران

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

چرا باید به سبک اردرفلو یا والیوم تریدینگ معامله کنیم ؟

دوره مقدماتی رایگان ولوم تریدینگ / اردرفلو با هدف آشنایی معامله گران فارسی زبان بازار فارکس با مفاهیم اولیه این سبک و ونحوه دسترسی رایگان به ابزارها و پلتفرم های معاملاتی حرفه ای این سبک آماده شده است.
در مطالب این مینی دوره سعی شده است که مفاهیم اصلی به زبان ساده و کاربردی به شما مخاطب عزیز منتقل شود.
در
دوره آموزشی پیشرفته اوردر فلو ( ولوم تریدینگ یا والیوم تریدینگ) ، ادامه مسیر آموزشی حرفه ای بصورت کوچینگ و جلسات لایوترید برای شما فراهم میباشد.

معاملات ما در سبک های تکنیکال کلاسیک و پرایس اکشن بر اساس دیتای لول 1 که شامل صرفا OHLC میباشد انجام میشد.
تمامی تحلیل ما بر اساس قیمت که خود معلول نیتجه معاملات هست انجام میشد و براساس الگوهای کندلی و الگوهای پرایس اکشن ترید میکردیم.
در سبک اردرفلو/ ولوم تریدینگ ما به دیتای لول 2 دسترسی داریم و با استفاده از حجم واقعی معاملات ( حجم بازار فیوچر) و ابزارهایی مانند فوت پرینت معاملات لایو بازار را میبینیم.
با استفاده از ابزارهایی حرفه‌ای ومتفاوتی که داریم ( در پلتفرم نینجاتریدر) ، ردپای معاملات بزرگان و پول‌های بزرگ را شناسایی میکنیم و با آنها وارد معامله میشویم.
ورود به معامله در لبه‌های مهم ، استاپ لاس معاملات ما را کوچک میکند که بدین ترتیب میتوانیم ریوارد به ریسک بالا بگیریم و سیستم معاملاتیمان را بهبود دهیم.

✔️ فایل نصب پلتفرم را از بخش نرم افزارهای سایت، رایگان دانلود کنید.
✔️ کاربر گرامی این دوره رایگان است و برای مشاهده فقط نیاز به ثبت نام می باشد.

دوره آموزشی مقدماتی اردرفلو

همراهان عزیز سایت آموزشی Mirjalilifx.com، تمامی مراحل نصب نینجاتریدر و شیوه جدید اتصال دیتا (باتوجه به تغییرات سایت نینجاتریدر) در ویدیوهای دوره مقدماتی توضیح داده شده و هم اکنون در اختیار شما میباشد.
به دلیل محدودیت زمان پشتیبان نرم افزاری، پشتیبانی فقط به دانشجویان دوره پیشرفته ارائه میشود و باعرض پوزش برای دانشجویان دوره رایگان پشتیبانی نداریم؛ هرچند در آموزش هایی که در اختیار شما هست بطور کامل تمامی مراحل توضیح داده شده است.

سطح دوره :  مقدماتی
تعداد جلسات :  17 جلسه
روش دریافت : آنلاین
روش پشتیبانی : پشتیبانی ندارد