سید احسان میرجلیلی

::: درباره من

سلام اول یکم از خودم بگم تا بیشتر با من آشنا بشی.
احسان میرجلیلی هستم ، متولد 1374 در شهر یزد.
مقطع کارشناسی دانشکده فنی دانشگاه تهران بودم ، رشته مهندسی صنایع؛ کارشناسی ارشد از فضای مهندسی فاصله گرفتم و در دانشگاه شهید بهشتی از رشته مدیریت بازرگانی بین‌الملل فارغ‌التحصیل شدم.

حدودا از سال 94 وارد بازارهای مالی شدم (بازار بورس) اما از پاییز سال 96 با چندتا از دوستان دانشکده فنی تیمی تشکیل دادیم و وارد بازارهای مالی جهانی شدیم.
تا اواسط سال 98 همزمان هم در فضای بازرگانی و تجارت مشغول بودم و هم در معامله‌گری و بازارهای مالی.
از می سال 2020 در فضای تحلیل‌گری حرفه‌ای هم قدم گذاشتم و تحلیلگر ارشد یک کمپانی مالی معتبر بین‌المللی در دبی هستم.

از تفریحات و سرگرمی‌ هام بخوام برات بگم فقط در دو کلمه ؛ طبیعت ، سفر.
هیچ چیز مثل طبیعت و ماجراجویی در طبیعت به من آرامش نمیده . شاید همین علاقه‌ام به طبیعت و دوری از شلوغی فضاهای شهری بود که من رو به ترید سوق داد.

خب حالا بیایم سراغ بحث اصلیمون !

::: ترید و سرمایه‌گذاری

هدف من از این سایت آموزشی چیه ؟ چه کمکی میتونم برای تو داشته باشم ؟

علی‌رغم آزادی مالی و زمانی و مکانی که تریدینگ بمن هدیه داد ، من هیچ موقع کسی رو به ورود به بازارهای مالی تشویق نکردم و نخواهم کرد. چون جنس این بیزنس با بیزنس‌های دیگه متفاوته ؛ اینجا فاصله تو با پول فقط یک کلیک موسه! فقط و فقط خودتی و کنترل ذهنت ، واقعیت بازارمالی با آنچه رویافروشان تعریف میکنند متفاوته!

معامله‌گری ساده‌ست اما آسون نیست!
معامله‌گری سخت‌ترین راه رسیدن به آسان ترین راه کسب درآمده!

توی این مسیر چند ساله آدم‌های با استعداد و پرتلاش و باهوش زیادی رو دیدم که مسیر بلوغ در تریدینگ ، مسیر پرچالش و پرهزینه‌ای ( مالی ، زمانی و ذهنی ) براشون بوده. همینطور که خودم با هزینه خیلی خیلی زیاد به جایگاهی که امروز هستم رسیدم و میدونم یه راهنما چقدر میتونه چالش‌های این مسیر رو کمتر کنه.

برای همین تصمیم گرفتم بستری برای آموزش و مربی‌گری فراهم کنم تا بتونم دانش و تجربه‌ام رو به افرادی که تصمیم گرفتند در این مسیر قدم بردارند منتقل کنم ، به این امید که طی این مسیر رو برای دیگران ساده‌تر و کم هزینه‌تر کنم.